Finesse en internationale allure in de Concertgebouwbuurt
In een van de meest geliefde straten van Amsterdam Oud-Zuid, direct achter het Concertgebouw, bevindt zich dit uitzonderlijk stijlvolle appartement van circa 92 m². In 2019 is de woning volledig en met ongeëvenaarde aandacht voor detail gerenoveerd en getransformeerd tot een turnkey designappartement van internationaal niveau.
De renovatie omvatte onder meer een nieuwe geïsoleerde vloer met vloerverwarming in drie zones, een fraaie gerookte en verouderde visgraatparketvloer, een nieuw geïsoleerd plafond met geïntegreerde speakers, een geavanceerd ventilatiesysteem, volledige vernieuwing van elektra en installaties, een domoticasysteem, maatwerkinterieur door de gehele woning en hoogwaardige afwerking met beton ciré en luxe materialen.
Wonen in loftsfeer
De royale living wordt gekenmerkt door een indrukwekkende plafondhoogte van 3,24 meter en een prachtige open indeling. Dankzij de aangebrachte stalen draagconstructie ontstond een lichte leefruimte met een loftachtige uitstraling. De zwevende, met messing beklede gashaard vormt een elegant middelpunt van de woonkamer.
De op maat ontworpen keuken, geïnspireerd op Italiaans design, is uitgevoerd met messing details, een indrukwekkend Calacatta marmeren buffet en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker, oven, vaatwasser, grote koel-vriescombinatie en een downdraft kookplaat. Functionaliteit en esthetiek komen hier naadloos samen.
Luxe hotelsuitegevoel
De ruime slaapkamer met maatwerk garderobekasten loopt vloeiend over in een luxe badkamer die het gevoel oproept van een exclusieve hotelsuite. Hier zijn hoogwaardige materialen toegepast, waaronder Calacatta marmer, messing kranen, levensgrote keramische wandpanelen en beton ciré.
Alle ramen en deuren zijn afgewerkt met exclusief beslag uit de Nour-collectie van Formani.
Comfort en technologie
Het appartement beschikt over een geavanceerd Crestron-domoticasysteem waarmee verwarming, verlichting, muziek, open haard, intercom en deuropening eenvoudig via een app kunnen worden bediend. Daarnaast is er de mogelijkheid om elektrische gordijnen aan te sluiten.
Aan de voorzijde kan desgewenst eenvoudig een tweede slaapkamer of werkkamer worden gerealiseerd.
Buitenruimte
Het zonnige balkon op het zuiden biedt de gehele dag zon en een fraai uitzicht over het Jacob Obrechtplein.
Locatie
De Johannes Verhulststraat behoort tot de meest gewilde woonlocaties van Amsterdam. Op loopafstand bevinden zich het Concertgebouw, Museumplein, het Rijksmuseum, het Van Gogh Museum en het Stedelijk Museum. De Cornelis Schuytstraat biedt een uitgebreid aanbod aan exclusieve winkels, delicatessenzaken en speciaalzaken, terwijl gerenommeerde restaurants en hotelbars zoals George en het Conservatorium Hotel zich om de hoek bevinden.
Een unieke locatie waar rust, cultuur, gastronomie en stedelijke levendigheid samenkomen.
Bijzonderheden:
Woonoppervlakte 92 m²
Volledig en hoogwaardig gerenoveerd in 2019
Energie label A
Gelegen op eigen grond
Balkon op het zuiden
Vloerverwarming in drie zones
Geavanceerd Crestron-domoticasysteem
Diverse maatwerk kasten
Mogelijkheid tot realiseren tweede slaapkamer
Geïsoleerde vloer en plafond
Meubilair eventueel ter overname
Fundering recent vernieuwd