Prachtig gerenoveerd turn key dubbel benedenhuis met heerlijke tuin gelegen op het zuiden. Royale living met prachtige keuken, drie slaapkamers en twee badkamers.
Het benedenhuis is net compleet high end gerenoveerd waarbij duurzame en mooie materialen zijn gebruikt.
Gelegen op een toplocatie in Amsterdam Oud Zuid, om de hoek van de Cornelis Schuytstraat.
De woning van 136 m2 voelt zeer comfortabel mede door het gebruik van prachtige eiken parketvloer met vloerverwarming, neutrale kleurstellingen, gas haard, natuursteen en goed doordachte lay-out.
Indeling:
Gerenoveerd gemeenschappelijk entree met prachtige vloer en sfeervolle verlichting.
Bel etage:
Entree met garderobe en separaat toilet. Ruime living met hoge plafonds, gezellige gashaard en met aan de voorzijde de karakteristieke erker. Achter een prachtige stalen pui met zicht op de tuin. De Arclinea keuken is tegen de wand gesitueerd waardoor genoeg ruimte overblijft voor een grote eettafel en eventueel zithoek. De keuken heeft een prachtig marmeren blad, brede inductie kookplaat met afzuiging van Gutman, Quooker kraan en inbouwapparatuur. Aparte pantry / berging deze is bereikbaar vanuit de keuken en de gemeenschappelijk hal, dus ook ideaal voor boodschappen en kinderwagens.
Souterrain:
Royale master met ruimte genoeg voor een grote kastenwand en gezellig zitje plus een werkplek of kaptafel. Het hoge plafond van 270 cm geeft een nog ruimtelijk gevoel. Aangrenzend de en-suite badkamer waardoor deze master als een uitermate ruime en luxe master aanvoelt. De badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche en fraai brede dubbele wastafel met meubel. Vanuit de overloop is de ruime berging te bereiken die perfect als walk-walk-in closet gebruikt kan worden. Separaat toilet en prachtige eiken op maat gemaakte kastenwand met bergruimte, ook aansluitingen voor was- en droogmachines. Aan de achterzijde twee slaapkamers van gelijke grootte met heerlijk veel licht vanuit de tuin. Tweede badkamer met inloopdouche en wastafel met meubel.
De Tuin:
Via de openslaande deuren en bordestrap komt men in de fraai aangelegde zonnige tuin, pal op het zuiden. De tuin is ruim 10 meter diep, heeft een groot betegeld terras en borders met beplanting.
Locatie en bereikbaarheid:
Super locatie in het elegante hart van Amsterdam Oud-Zuid. Gunstig gelegen in een rustige, groene en ruime straat met gemakkelijke toegang tot nabijgelegen voorzieningen voor dagelijkse benodigdheden: restaurants, sportscholen, winkels en uitstekende lokale en internationale scholen zijn op steenworp afstand. De verschillende musea zoals het Rijks- Stedelijk en van Gogh museum zijn binnen vijf minuten fietsen te bereiken en de ring A10 biedt een zeer snelle connectie naar het centrum en Schiphol.
Bijzonderheden:
– Volledig gerenoveerd 2022 inclusief nieuwe fundering
– Eigen Grond
– Service kosten € 170 per maand
– Super tuin op het zuiden
– Drie slaapkamers, 2 badkamers
– Hoge plafonds
– Woonoppervlakte 136 m2
– Energielabel A
– Eiken Vloeren met vloerverwarming
– Op maat gemaakte ArcLinea keuken
– Doordacht lichtplan met inbouwspots en up en down lights
– Gashaard
– Twee ruime bergingen en veel inbouwkasten
– Top locatie